Наталія Баран

З Родинною Ковбаскою я співпрацюю вже багато років. І можу сказати, що це компанія, де працюють професіонали своєї справи та виготовляється продукція найвищої якості! Дисципліна, порядок і налагодженість всіх процесів завжди були пріоритетними , тому співпраця дає високі результати.

Василь Міщишин

В далекому 2002 році керівництвом Родинної Ковбаски було запропоновано переформатовати один з моїх продуктових магазинів в брендовий магазин ТМ Родинна Ковбаска на умовах франчайзингу. Звісно, відповідь згоди була миттєвою. Знаючи мету і цілі компанії на майбутнє, оцінивши величезний попит і популярність серед покупців продукції цієї марки, було прийнято рішення йти в ногу з часом, збільшуючи кількисть магазинів та збільшити потужність. З цього часу і дотепер – повністю відданий своїй справі і ТМ Родинна ковбаска!

Богдан Гой

З Родинною Ковбаскою співпрацюю багато років. Компанія, яка не стоїть на місці, постійно розвивається і удосконалюється, шукає шляхи збільшення об’ємів продажів і покращення умов співпраці. Нові і сучасні магазини, смачна продукція, високі цінності компанії завжди приваблюють покупців.

КУПИТИ ФРАНШИЗУ